Changes between Version 19 and Version 20 of DhcpHackathon


Ignore:
Timestamp:
Sep 17, 2014, 7:20:52 PM (4 years ago)
Author:
macfij
Comment:

Little typo fixes

Legend:

Unmodified
Added
Removed
Modified
 • DhcpHackathon

  v19 v20  
  2727= DHCP Hack-a-thon! =
  2828
  29 Czy kiedyś chciałeś grzebać w kodzie DHCP, ale nie wiedziałeś jak zacząć? A może masz ochotę popracować na jakimś nowym fajnym featurem? Chcesz pogadać z developerami z firmy ISC pracującymi nad oprogramowaniem Kea? A może chcesz wziąć udział w dyskusjach projektowych nad rezerwacją hostów, zdalnym managementem, wsparciem dla adresów MAC w DHCPv6 i innych planowanych mechanizmach? Masz swoje własne pomysły i chcesz o nich pogadać? Jeżeli tak, to właśnie masz na to szansę!
   29Czy kiedyś chciałeś grzebać w kodzie DHCP, ale nie wiedziałeś jak zacząć? A może masz ochotę popracować nad jakimś nowym fajnym featurem? Chcesz pogadać z developerami z firmy ISC pracującymi nad oprogramowaniem Kea? A może chcesz wziąć udział w dyskusjach projektowych nad rezerwacją hostów, zdalnym managementem, wsparciem dla adresów MAC w DHCPv6 i innych planowanych mechanizmach? Masz swoje własne pomysły i chcesz o nich pogadać? Jeżeli tak, to właśnie masz na to szansę!
  3030
  3131ISC, firma która stoi za oprogramowaniem BIND9, ISC-DHCP oraz Kea oraz Katedra Teleinformatyki Politechniki Gdańskiej organizuje DHCP Hack-a-thon. To takie dwudniowe spotkanie, gdzie zawodowi programiści z firmy ISC, inżynierowie, studenci i entuzjaści DHCP będą mieli okazję spotkać się, porozmawiać, ale przede wszystkim napisać razem trochę kodu DHCP. Zapraszamy serdecznie do udziału.
   
  3535Zaczynamy w czwartek o 10 rano.
  3636
  37 Mamy zamiar głównie skupić się na oprogramowaniu Kea, ale nie wyrzucimy kogoś, kto będzie chciał chciał grzebać w innej implementacji DHCP. Być może będziemy w stanie uruchomić małe testy interoperacyjności, jeżeli na spotkanie przyjdą ludzie zainteresowani uruchomieniem innych implementacji.
   37Mamy zamiar głównie skupić się na oprogramowaniu Kea, ale nie wyrzucimy kogoś, kto będzie chciał grzebać w innej implementacji DHCP. Być może będziemy w stanie uruchomić małe testy interoperacyjności, jeżeli na spotkanie przyjdą ludzie zainteresowani uruchomieniem innych implementacji.
  3838
  3939Proszę się nie nastawiać na prezentacje w powerpoincie, a raczej na używanie kompilatorów, debuggerów i uruchamianie kodu. Ekipa ISC przedstawi i wyjaśni planowane funkcjonalności w nadchodzącej wersji 0.9.1 (szczegóły tutaj: http://kea.isc.org/milestone/Kea0.9.1) i mamy nadzieję urządzić dykusję projektową, jak planowane funkcjonalności będą działać.
   
  8383- 11:30 Assigning tasks (bugs, enhancements) to interested participants
  8484- 12:00 Lunch break
  85 - 13:00 and on-wards: Coding, hacking, bug-fixing, testing, brainstoriming
   85- 13:00 and on-wards: Coding, hacking, bug-fixing, testing, brainstorming
  8686
  8787Friday